Zmiana operatora łatwiejsza od 2011 roku

Zmiana operatora łatwiejsza od 2011 roku

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług swojego operatora telekomunikacyjnego już niedługo będziesz mógł go zmienić bez konsekwencji. Wystarczy, że uzbroisz się w cierpliwość i poczekasz do 2011 roku.

Już w styczniu operator z pewnością wyśle ci pismo, w którym poinformuje cię, że ceny usług telekomunikacyjnych wzrosły. Będzie to związane z podwyżką VAT o 1 procent. Będziesz mógł zgodzić się na nowe warunki i utrzymać współpracę z operatorem albo się z nim pożegnać. Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie umowy, nawet jeśli planowo miała się ona zakończyć w późniejszym terminie, nie poniesiesz żadnych konsekwencji finansowych. To dobra wiadomość, bo odstąpienie od umowy przed czasem jej wygaśnięcia zawsze wiąże się z dodatkowymi, niemałymi kosztami.

Zmiana stawki podatku to dobra okazja do rozwiązania umów na usługi telefoniczne lub internetowe dla tych, którzy nie są zadowoleni z oferty, z której korzystają. Od 2011 roku będą mogli zamienić ją na lepszą u tego samego operatora albo przenieść się do innej firmy na bardziej przyjaznych warunkach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *